Про компанію

Ми називаємося “Катамба” і спеціалізуємося на створенні і просуванні сайтів, націлених на продажі в Інтернеті.
Наша команда накопичила багатолітній досвід і результати численних досліджень, після чого ми поєднали це все и створили унікальне рішення з однією ціллю – максимізувати продажі наших клієнтів через Інтернет.
Це нестандартний рекламний текст, ми дійсно це все проробили, нашу команду можна побачити, а дослідження прочитати.
Це все стало можливим завдяки тому, що ми є підрозділом великого digital-агенства.
Ми працюємо в основному дистанційно, при цьому більшість працівників фізично знаходяться в Сімферополі. Саме тут ми створюємо і просуваємо сайти. Ми вибудували дужу зручну систему віддаленої взаємодії.
Ми гарантуємо продажі! Втім, менше слів, зателефонуйте нам, і ми вас переконаємо!

Відгуки наших клієнтів

Відгук від компанії ТОВ “Комфорт тур”

Даним листом туристичне агентство ТОВ “Комфорт тур” підтверджує, що компанія “Catamba” продемонструвала високу якість в роботі по залученню клієнтів через Інтернет. За результатами співпраці, Catamba зарекомендувала себе як надійна, клієнтоорієнтована компанія з високопрофесійним персоналом.

Переглянути відгук

Відгук від компанії “МЦФЕР-Україна”

Окрім стабільної старанності і дисципліни приємно відзначити творчий підхід працівників Catamba, котрі стежать за сучасними тенденціями, враховують специфіку замовника, люблять і вміють виконувати свою роботу на совість. Ми плануємо довгу і плідну співпрацю – попереду ще ряд нових проектів і плани на розвиток існуючих. Рекомендуємо Catamba як компанію, яка здатна забезпечити стабільні і ефективні рішення в сфері веб-розробок, а також якісний сервіс.

Переглянути відгук

Відгук від компанії “Регіональний Дистрибуційний Центр”

В процесі співпраці, працівники Catamba продемонстрували високий професіоналізм, виконали роботу якісно і вчасно. Ми й надалі збираємося продовжувати співпрацю з цією компанією. Враховуючи успішний досвід роботи з Catamba, ми можемо рекомендувати цю компанію як надійного партнера в сфері веб-розробок.

Переглянути відгук

Відгук від Антона Ільїна

Компанія перевершила мої очікування: всі спеціалісти, з котрими я працював, здатні мислити нестандартно і поза межами загальноприйнятих понять. Таким чином, в процесі роботи над проектом, хлопці часто самі додумували то, що було необхідно і пропонували багато неординарних рішень. Вся робота була виконана вчасно і в кращому вигляді. Дякую за плідну співпрацю!

Переглянути відгук

Відгук від компанії "Lloret Holiday"

За час роботи ми переконалися в надійності і високому професіоналізмі працівників компанії, що дозволило нам розглядати Catamba як довготермінового партнера. Працівники компанії завжди виковують домовленості якісно і вчасно. Ми задоволені роботою на 100% і можемо рекомендувати цю компанію як надійного партнера.

Переглянути відгук

Відгук від компанії Credit Collection Group

Ми вже тривалий час працюємо з Catamba. Ця компанія показала себе відмінним спеціалістом в різних областях інтернет-технологій, зокрема соціальних мережах. Особливо подобається підхід: фахівці компанії організували постійну роботу над проектом, використовують системи ведення проектів, багтрекінг, систему управління версіями і т.д. Вони вникли в проект і постійно пропонують нові ідеї, варіанти рішень. Ми задоволені і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Переглянути відгук

Відгук від компанії Credit Collection Group

Ми отримали якісний продукт, завершений в обумовлені терміни і локалізований для всіх країн, в яких знаходяться офіси групи, - України, Росії, Казахстану і Білорусі.

Переглянути відгук

Відгук від компанії 3domen.comp

Зіткнувшись з необхідністю перенесення мого сайту на нову CRM, я виявила, що разюча більшість студій може створювати тільки прості сайти-візитки. Фахівці Catamba не тільки взялися за таке нелегке завдання, але й успішно впоралися з ним. Тепер у мене є сучасний сайт, яким стало значно простіше управляти. А завдяки новому дизайну, теж розробленому Catamba, сайт став виглядати набагато стильніше. Дякую, буду рада подальшій співпраці.

Переглянути відгук

Відгук від компанії "ЮГ"

Ми довго і ретельно шукали компанію для створення і просування сайту з оптимальним співвідношенням ціна-якість. І знайшли її в особі “Catamba”. Нам пощастило – ми отримали високий рівень послуг, що дуже позитивно відобразилося на нашому бізнесі. Ми дуже задоволені і надалі продовжуватимемо роботу з цією компанією.

Переглянути відгук

Відгук від компанії ТОВ "Сузір'я Лева-2010"

Результатами, більш ніж дворічної, співпраці ми задоволені і хочеться відзначити професійний підхід до роботи працівників Catambа, а також високий рівень культури. В процесі розробки, впровадження і супроводу проектів, спеціалісти компанії з готовністю відгукувалися на наші запити, і завжди пропонували оптимальні ідеї і шляхи вирішення завдань, а також надавали детальні консультації.

Переглянути відгук

Відгук від ФОП Борова Ольга Олександрівна

Висловлюю подяку менеджерам і розробникам компанії “Catamba”. Рекомендую компанію “Catamba” як компанію з високим рівнем надійності і якісним сервісом.

Переглянути відгук

Відгук від компанії ТОВ "ЛЕГО Україна"

Колектив сайту “constructors.com.ua” дякує “Catamba” / “Internet Sales Technologies” за плідну співпрацю. Висловлюємо вам щиру вдячність за сумлінне ставлення і взаєморозуміння, хороші робочі контакти між нашими фірмами.

Переглянути відгук

Нас обрали: